Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
KoubikTK
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
64
Od nejnovějších
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
28. 8. 2019
9
Ples příšer
(2001)
16. 8. 2019
5.5
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
16. 8. 2019
8
Zkrocená hora
(2005)
16. 8. 2019
9.5
Čarodějnice
(2015)
16. 8. 2019
9.5
Slunovrat
(2019)
16. 8. 2019
8.5
Dokonalý trik
(2006)
16. 8. 2019
10
Počátek
(2010)
16. 8. 2019
8.5
Temný rytíř povstal
(2012)
16. 8. 2019
8.5
Temný rytíř
(2008)
16. 8. 2019
10
Batman začíná
(2005)
16. 8. 2019
9.5
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
16. 8. 2019
4.5
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
16. 8. 2019
9.5
Teorie velkého třesku
(2007)
16. 8. 2019
9
Přátelé
(1994)
16. 8. 2019
10
Hra o trůny
(2011)
16. 8. 2019
9
Kill Bill 2
(2004)
16. 8. 2019
7
Kill Bill
(2003)
16. 8. 2019
9.5
Vítězové a poražení
(1999)
16. 8. 2019
8
Star Wars: Poslední z Jediů
(2017)
16. 8. 2019
6
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
16. 8. 2019
6.5
Solo: Star Wars Story
(2018)
16. 8. 2019
7.5
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
16. 8. 2019
7
Star Wars: Klonové války
(2008)
16. 8. 2019
5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
16. 8. 2019
10
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
16. 8. 2019
10
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
16. 8. 2019
10
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
16. 8. 2019
8.5
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
16. 8. 2019
6
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
16. 8. 2019
6.5
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
16. 8. 2019
10
Pro pár dolarů navíc
(1965)
16. 8. 2019
10
Pro hrst dolarů
(1964)
16. 8. 2019
9
V pravé poledne
(1952)
1. 6. 2019
7.5
Nebezpečné myšlenky
(1995)
1. 6. 2019
7
Parta z penzionu
(2019)
1. 6. 2019
4
Sedm statečných
(1960)
1. 6. 2019
7
Gorily v mlze
(1988)
1. 6. 2019
8.5
Dva mezci pro sestru Sáru
(1969)
1. 6. 2019
8
Mise na Mars
(2000)
29. 5. 2019
6
1
2