Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
LychorindaG
Dominika Ondřejová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
174
Od nejnovějších
Ježek Sonic
(2020)
3. 4. 2022
6
Až na Měsíc
(2020)
3. 4. 2022
9
Kouzelný drak
(2020)
3. 4. 2022
9
Zpátky do divočiny
(2021)
3. 4. 2022
7
Tlapková patrola ve filmu
(2021)
3. 4. 2022
8
My Little Pony: Nová generace
(2021)
3. 4. 2022
8.5
Stranger Things
(2016)
17. 12. 2021
9.5
Dobrý doktor
(2017)
17. 12. 2021
9.5
Dark
(2017)
17. 12. 2021
10
Ty
(2018)
17. 12. 2021
7.5
Venom
(2018)
17. 12. 2021
9.5
Spirála strachu: Saw pokračuje
(2021)
17. 12. 2021
8.5
Buchty a klobásy
(2016)
8. 9. 2019
6.5
Trollové
(2016)
8. 9. 2019
8
Avengers: Endgame
(2019)
8. 9. 2019
10
Chlapec
(2016)
30. 7. 2019
6.5
Řbitov zviřátek
(2019)
6. 7. 2019
7
Ghost Stories
(2017)
6. 7. 2019
7.5
Skleněný
(2019)
6. 7. 2019
9.5
Brána temnoty
(2015)
7. 4. 2019
5.5
Ve spárech ďábla
(2018)
7. 4. 2019
7
Sestra
(2018)
6. 4. 2019
8
Winchester: Sídlo démonů
(2018)
6. 4. 2019
8
Insidious: Poslední klíč
(2018)
6. 4. 2019
6.5
Děsivé dědictví
(2018)
6. 4. 2019
8
Kód Enigmy
(2014)
22. 7. 2018
10
Hvězdy nám nepřály
(2014)
22. 7. 2018
10
Strážci Galaxie
(2014)
22. 7. 2018
10
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
22. 7. 2018
9
Tiché místo
(2018)
2. 7. 2018
10
Netvor
(2010)
21. 6. 2018
7.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
12. 6. 2018
8.5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
12. 6. 2018
7
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
12. 6. 2018
8.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
12. 6. 2018
8.5
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
12. 6. 2018
8
Hunger Games
(2012)
12. 6. 2018
8.5
Baby Driver
(2017)
4. 6. 2018
9
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
(2017)
4. 6. 2018
6.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
4. 6. 2018
9
1
2
3
4
5