Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Rezet
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
312
Od nejnovějších
Barbar Conan
(2011)
2. 10. 2016
4.5
Abraham Lincoln: Lovec upírů
(2012)
2. 10. 2016
3.5
Drive Angry
(2011)
2. 10. 2016
7.5
R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
(2013)
2. 10. 2016
4
Princ a Pruďas
(2011)
2. 10. 2016
7
Hněv Titánů
(2012)
2. 10. 2016
5.5
47 Róninů
(2013)
2. 10. 2016
5
Sucker Punch
(2011)
2. 10. 2016
7
Sedmý syn
(2014)
2. 10. 2016
5.5
Jack a obři
(2013)
2. 10. 2016
7.5
Osamělý jezdec
(2013)
2. 10. 2016
6
Poslední lovec čarodějnic
(2015)
2. 10. 2016
7.5
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
2. 10. 2016
6
Rebelka
(2012)
2. 10. 2016
7.5
Sněhurka a lovec
(2012)
2. 10. 2016
6
Hotel Transylvánie 2
(2015)
2. 10. 2016
7
Méďa
(2012)
2. 10. 2016
6.5
Rohy
(2013)
2. 10. 2016
6.5
Thor
(2011)
2. 10. 2016
7
Ledové království
(2013)
2. 10. 2016
7
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
2. 10. 2016
7.5
Warcraft: První střet
(2016)
2. 10. 2016
8.5
Kniha džunglí
(2016)
2. 10. 2016
9
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
2. 10. 2016
8.5
Bylo, nebylo
(2011)
2. 10. 2016
5
Temný rytíř povstal
(2012)
2. 10. 2016
9
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
2. 10. 2016
8.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
2. 10. 2016
8.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
2. 10. 2016
8
Probuzení tmy
(2007)
2. 10. 2016
4.5
Poslední legie
(2007)
2. 10. 2016
7
Asterix a Olympijské hry
(2008)
2. 10. 2016
5.5
Moje superbejvalka
(2006)
2. 10. 2016
4.5
Elektra
(2005)
2. 10. 2016
5.5
Černý rytíř
(2001)
2. 10. 2016
7
Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna
(2006)
2. 10. 2016
6.5
Blade: Trinity
(2004)
2. 10. 2016
6
Noc v muzeu 2
(2009)
2. 10. 2016
5
Inkoustové srdce
(2008)
2. 10. 2016
5
Flynn Carsen 3: Jidášův kalich
(2008)
2. 10. 2016
6.5
Načíst další
1
5
6
7
8