Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
zitka
Jitka Šikulová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
12
Od nejnovějších
Malý princ
(2015)
14. 11. 2017
8
Wind River
(2017)
14. 11. 2017
8
Thor: Ragnarok
(2017)
14. 11. 2017
7.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
8. 8. 2016
10
Jana Eyrová
(2011)
8. 8. 2016
8.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
5. 8. 2016
6.5
Co jsme komu udělali?
(2014)
29. 7. 2016
7.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
29. 7. 2016
8
Než jsem tě poznala
(2016)
29. 7. 2016
8.5
Série Divergence: Aliance
(2016)
1. 6. 2016
3
Dánská dívka
(2015)
1. 6. 2016
9
X-Men: Apokalypsa
(2016)
1. 6. 2016
7.5