Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Váleček
Jiří Valtr
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
305
Od nejnovějších
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
(2020)
12. 2. 2020
0.5
Rozpolcený
(2016)
11. 2. 2019
5
V pasti
(2018)
11. 2. 2019
5.5
Dům za všechny peníze
(1986)
21. 1. 2018
7
Zaslaná pošta
(2010)
21. 1. 2018
8
Kiss Kiss Bang Bang
(2005)
12. 1. 2018
7
101 dalmatinů
(1996)
24. 12. 2017
5.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
15. 12. 2017
3
Neuvěřitelný Hulk
(2008)
15. 12. 2017
5
Hulk
(2003)
15. 12. 2017
4
Kód Enigmy
(2014)
3. 12. 2017
8
Avengers: Age of Ultron
(2015)
1. 12. 2017
5
Avengers
(2012)
1. 12. 2017
6
Barva kouzel
(2008)
1. 12. 2017
6.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
15. 11. 2017
4.5
Něco jako komedie
(2010)
8. 11. 2017
6
Hotel Transylvánie 2
(2015)
6. 11. 2017
6
Hotel Transylvánie
(2012)
6. 11. 2017
7
Doctor Strange
(2016)
22. 10. 2017
7
Dovolená za trest
(2014)
12. 10. 2017
7.5
Divoké historky
(2014)
7. 10. 2017
9
Cesta
(2009)
22. 9. 2017
1.5
Žába k zulíbání
(2002)
16. 9. 2017
7
Rozsudek smrti
(2007)
11. 9. 2017
1
Collateral Beauty: Druhá šance
(2016)
5. 9. 2017
5
Mimi šéf
(2017)
1. 9. 2017
5
Guma
(2010)
25. 8. 2017
1
Zakletý v čase
(2009)
25. 8. 2017
7
Hledá se Dory
(2016)
30. 7. 2017
6.5
Plán hry
(2007)
23. 7. 2017
6.5
Pohádky pro Emu
(2016)
10. 7. 2017
5.5
V hlavě
(2015)
10. 7. 2017
8.5
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
10. 7. 2017
5
Kamarád do deště
(1988)
10. 7. 2017
5.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
2. 6. 2017
7
Padesát odstínů temnoty
(2017)
2. 6. 2017
5
Expendables: Postradatelní
(2010)
12. 5. 2017
5.5
Hele vole, kde mám káru?
(2000)
21. 2. 2017
2
Apocalypto
(2006)
22. 1. 2017
7
Prci, prci, prcičky: Na táboře
(2005)
7. 1. 2017
6.5
Načíst další
1
2
3
4
8