Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
HappyPiere
Petr Weisser
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
2 048
Od nejnovějších
Příšerákovi
(2017)
14. 11. 2017
3
Všechno nejhorší
(2017)
14. 11. 2017
6.5
Geostorm: Globální nebezpečí
(2017)
14. 11. 2017
0
Kong: Ostrov lebek
(2017)
10. 4. 2017
7
Power Rangers: Strážci vesmíru
(2017)
10. 4. 2017
7
Ghost in the Shell
(2017)
10. 4. 2017
6
John Wick 2
(2017)
7. 3. 2017
9
LEGO® Batman film
(2017)
7. 3. 2017
7
Logan: Wolverine
(2017)
7. 3. 2017
6
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
19. 2. 2017
5
Pasažéři
(2016)
19. 2. 2017
6.5
Zlato
(2016)
19. 2. 2017
7.5
Zakladatel
(2016)
19. 2. 2017
8
Resident Evil: Poslední kapitola
(2016)
19. 2. 2017
6
Rozpolcený
(2016)
19. 2. 2017
4
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
10. 8. 2016
6
Mělčiny
(2016)
10. 8. 2016
7.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
4
Správní chlapi
(2016)
30. 7. 2016
8
Zhasni a zemřeš
(2016)
30. 7. 2016
7.5
Očista: Volební rok
(2016)
30. 7. 2016
7
Dívka, která si hrála s ohněm
(2009)
28. 4. 2016
6
Milý Johne
(2010)
28. 4. 2016
6
Hardcore Henry
(2015)
26. 4. 2016
7.5
Kniha džunglí
(2016)
26. 4. 2016
7
Lovec: Zimní válka
(2016)
26. 4. 2016
6
Kurýr
(2012)
17. 4. 2016
5.5
Moje superbejvalka
(2006)
17. 4. 2016
6
Orel Eddie
(2016)
17. 4. 2016
8
Pátá vlna
(2016)
17. 4. 2016
5
Dvojníci
(2016)
10. 4. 2016
4.5
Kung Fu Panda 3
(2016)
10. 4. 2016
6
Grimsby
(2016)
10. 4. 2016
6
Série Divergence: Aliance
(2016)
10. 4. 2016
5.5
Ulice Cloverfield 10
(2016)
10. 4. 2016
7
Pád Londýna
(2016)
10. 4. 2016
6.5
Sněženka a Růženka
(1979)
7. 4. 2016
6
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
7. 4. 2016
5
Repo Men
(2010)
7. 4. 2016
6.5
Rudý kapitán
(2016)
24. 3. 2016
6
Načíst další
1
2
3
4
52