Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
nechto
Tomas Nechanicky
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
41
Od nejnovějších
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 8. 2014
9
Na samotě u lesa
(1976)
1. 8. 2014
9
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
1. 8. 2014
8
Avatar
(2009)
1. 8. 2014
9.5
Lásky jedné plavovlásky
(1965)
14. 3. 2014
8.5
Život Briana
(1979)
14. 3. 2014
9
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
14. 3. 2014
8.5
Ecce Homo Homolka
(1969)
14. 3. 2014
9
Obecná škola
(1991)
14. 3. 2014
9
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
14. 3. 2014
9
Amadeus
(1984)
14. 3. 2014
9
Americká krása
(1999)
14. 3. 2014
9
Nespoutaný Django
(2012)
14. 3. 2014
9.5
Kmotr II
(1974)
14. 3. 2014
9
Gran Torino
(2008)
14. 3. 2014
9.5
Šestý smysl
(1999)
14. 3. 2014
8
Postřižiny
(1981)
14. 3. 2014
8
Mechanický pomeranč
(1971)
14. 3. 2014
9
Tenkrát na Západě
(1968)
14. 3. 2014
10
Pelíšky
(1999)
14. 3. 2014
9
S čerty nejsou žerty
(1985)
14. 3. 2014
9
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
14. 3. 2014
9
Terminátor
(1984)
14. 3. 2014
7.5
Hanebný pancharti
(2009)
14. 3. 2014
9.5
Schindlerův seznam
(1993)
14. 3. 2014
8.5
Počátek
(2010)
14. 3. 2014
7
Návrat do budoucnosti
(1985)
14. 3. 2014
9
Matrix
(1999)
14. 3. 2014
9.5
Titanic
(1997)
14. 3. 2014
9
Gladiátor
(2000)
14. 3. 2014
8
Tenkrát v Americe
(1984)
14. 3. 2014
9
Need for Speed
(2014)
14. 3. 2014
5.5
Fair Play
(2014)
14. 3. 2014
8.5
Vesničko má středisková
(1985)
17. 3. 2004
2
Kulový blesk
(1978)
17. 3. 2004
2
Světáci
(1969)
17. 3. 2004
1
Vrchní, prchni!
(1981)
17. 3. 2004
1
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
17. 3. 2004
1
Byl jednou jeden král...
(1954)
17. 3. 2004
1
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
17. 3. 2004
1
1
2