Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Morthsir
Marek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
101
Od nejnovějších
Ctihodný občan
(2009)
31. 7. 2016
10
Nico
(1988)
24. 3. 2016
8
96 hodin: Odplata
(2012)
29. 2. 2016
7
Exmanželka za odměnu
(2010)
22. 1. 2016
7
Gravitace
(2013)
9. 1. 2016
9
Samuraj
(1967)
8. 1. 2016
10
Jeskyně
(2005)
3. 12. 2015
0
Nelítostný souboj
(1995)
4. 11. 2015
9.5
Hory mají oči
(2006)
2. 11. 2015
8
Tajemný muž
(2012)
8. 10. 2015
1.5
Tahle země není pro starý
(2007)
8. 10. 2015
9
Ulice
(2005)
30. 9. 2015
0.5
Švindlíři
(2003)
28. 9. 2015
7.5
Muž ve stínu
(2010)
27. 9. 2015
7.5
Krvavá sklizeň
(2007)
27. 9. 2015
1.5
8 mm
(1999)
27. 9. 2015
7
Únos vlaku 1 2 3
(2009)
27. 9. 2015
7
Poslední skaut
(1991)
27. 9. 2015
9
Poslední pevnost
(2001)
27. 9. 2015
8.5
V plném slunci
(1960)
27. 9. 2015
7.5
Addamsova rodina
(1991)
27. 9. 2015
6
Prometheus
(2012)
27. 9. 2015
7.5
Špatnej polda
(2009)
26. 9. 2015
7
The Box
(2009)
26. 9. 2015
6.5
Blade Runner
(1982)
25. 9. 2015
8.5
Nevědomí
(2013)
25. 9. 2015
8
Království
(1994)
24. 9. 2015
9.5
Pán času
(2005)
24. 9. 2015
4
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
24. 9. 2015
9
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
24. 9. 2015
7
Zelená míle
(1999)
24. 9. 2015
9.5
Temný rytíř
(2008)
24. 9. 2015
6.5
Jump Street 21
(1987)
24. 9. 2015
4
2 $ocky
(2011)
24. 9. 2015
4.5
Star Trek: Nová generace
(1987)
24. 9. 2015
5
Na zdraví
(1982)
24. 9. 2015
5.5
Star Trek: Hluboký Vesmír Devět
(1993)
24. 9. 2015
5.5
Kravaťáci
(2011)
24. 9. 2015
3
Doktorka Quinnová
(1993)
24. 9. 2015
1.5
Californication
(2007)
24. 9. 2015
5
Načíst další
1
2
3