Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
SoulMan
Martin Smíža
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
54
Od nejnovějších
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
11. 8. 2015
9.5
Konečně doma
(2015)
11. 8. 2015
9
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
11. 8. 2015
9
2001: Vesmírná odysea
(1968)
13. 4. 2015
8
Crash
(2004)
13. 4. 2015
8
Gravitace
(2013)
13. 4. 2015
7
Pravdivé lži
(1994)
9. 4. 2015
10
Komando
(1985)
9. 4. 2015
9
Tahle země není pro starý
(2007)
9. 4. 2015
8.5
Gladiátor
(2000)
26. 3. 2015
9
Království nebeské
(2005)
26. 3. 2015
10
Kingsman: Tajná služba
(2014)
26. 3. 2015
9.5
Focus
(2015)
10. 3. 2015
7
Gran Torino
(2008)
27. 2. 2015
10
Zahulíme, uvidíme 2
(2008)
27. 2. 2015
9
Zahulíme, uvidíme
(2004)
27. 2. 2015
8.5
Blade
(1998)
20. 2. 2015
9
Pride
(2014)
20. 2. 2015
8
Já, robot
(2004)
20. 2. 2015
8.5
The Riot Club
(2014)
9. 2. 2015
8
Jupiter vychází
(2015)
9. 2. 2015
8
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
2. 2. 2015
7.5
Predátor
(1987)
30. 1. 2015
10
Nedotknutelní
(2011)
30. 1. 2015
10
Atlas mraků
(2012)
29. 1. 2015
10
Interstellar
(2014)
29. 1. 2015
10
Birdman
(2014)
29. 1. 2015
8
Železná srdce
(2014)
29. 1. 2015
9.5
Divoké historky
(2014)
29. 1. 2015
10
Muži v černém 3
(2012)
28. 1. 2015
9
Odnikud někam
(2010)
28. 1. 2015
9.5
Heavy Metal
(1981)
27. 1. 2015
9
Zmizelá
(2014)
21. 1. 2015
9
Interview
(2014)
21. 1. 2015
8.5
Ghost Dog - Cesta samuraje
(1999)
13. 1. 2015
10
John Wick
(2014)
13. 1. 2015
9
22 Jump Street
(2014)
12. 1. 2015
10
Hodinový manžel
(2014)
12. 1. 2015
8
21 Jump Street
(2012)
12. 1. 2015
8.5
Kniha života
(2014)
10. 1. 2015
9
Načíst další
1
2