Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Pegas1632
Markéta Ščuryová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
130
Od nejnovějších
Válka světů
(2005)
1. 9. 2022
7
Top Gun: Maverick
(2022)
1. 9. 2022
9
Tlapková patrola: Vždy ve střehu
(2019)
1. 9. 2022
7
Tlapková patrola
(2013)
1. 9. 2022
7
Tlapková patrola ve filmu
(2021)
1. 9. 2022
8
Gilmorova děvčata
(2000)
1. 9. 2022
8
Lovci duchů
(2005)
1. 9. 2022
9
Film roku
(2021)
1. 9. 2022
6
Joker
(2019)
3. 10. 2019
8.5
Úniková hra
(2019)
2. 10. 2019
6
Hokus pokus
(1993)
2. 10. 2019
4
Serenity
(2005)
2. 10. 2019
8
Četník v New Yorku
(1965)
2. 3. 2017
7
Četník se žení
(1968)
2. 3. 2017
7.5
Četník ve výslužbě
(1970)
2. 3. 2017
7.5
Četník a mimozemšťané
(1979)
2. 3. 2017
8.5
Lakomec
(1980)
2. 3. 2017
5.5
Zelňačka
(1981)
2. 3. 2017
6
Četník a četnice
(1982)
2. 3. 2017
7
Četník ze Saint Tropez
(1964)
2. 3. 2017
8.5
Fantomas
(1964)
1. 3. 2017
6
T2 Trainspotting
(2017)
1. 3. 2017
8
Trainspotting
(1996)
1. 3. 2017
8.5
Highlander 2 - Síla kouzla
(1991)
17. 4. 2016
7
Hořící muž
(2011)
21. 3. 2016
4.5
Forrest Gump
(1994)
21. 3. 2016
10
Americký sniper
(2014)
27. 2. 2016
8.5
Čistá duše
(2001)
27. 2. 2016
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
15. 1. 2016
7.5
Amazing Spider-Man 2
(2014)
7. 1. 2016
6.5
Satan přichází
(2006)
7. 1. 2016
6
Equalizer
(2014)
7. 1. 2016
6.5
Zbrusu Nový zákon
(2015)
7. 1. 2016
7.5
Sázka na nejistotu
(2015)
7. 1. 2016
9
Až tak moc tě nežere
(2009)
7. 1. 2016
6.5
Ovečka Shaun ve filmu
(2015)
26. 12. 2015
7.5
Chappie
(2015)
26. 12. 2015
5.5
Méďa 2
(2015)
26. 12. 2015
5.5
Spectre
(2015)
26. 12. 2015
7
Mimoni
(2015)
26. 12. 2015
5
1
2
3
4