Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
lucka-dlouha
Lucka Dlouha
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
90
Od nejnovějších
Amazing Spider-Man 2
(2014)
25. 4. 2014
5.5
Barevný závoj
(2006)
25. 4. 2014
8.5
Americká krása
(1999)
23. 4. 2014
7.5
Šestý smysl
(1999)
23. 4. 2014
8.5
Tenkrát na Západě
(1968)
23. 4. 2014
9.5
Pelíšky
(1999)
23. 4. 2014
8
Million Dollar Baby
(2004)
23. 4. 2014
7.5
Schindlerův seznam
(1993)
23. 4. 2014
9
Vetřelec
(1979)
23. 4. 2014
9
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
23. 4. 2014
9.5
Zachraňte pana Bankse
(2013)
23. 4. 2014
7.5
Zelená míle
(1999)
22. 4. 2014
9
Sedm
(1995)
22. 4. 2014
9.5
Záblesky chladné neděle
(2012)
22. 4. 2014
7
Výměna
(2008)
22. 4. 2014
8
Vrtěti ženou
(2011)
22. 4. 2014
7.5
Vratné lahve
(2007)
22. 4. 2014
8
Vrať se do hrobu!
(1989)
22. 4. 2014
7.5
Vedlejší účinky
(2013)
22. 4. 2014
7.5
V jako Vendeta
(2005)
22. 4. 2014
8
Troja
(2004)
22. 4. 2014
8.5
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
22. 4. 2014
9.5
Trainspotting
(1996)
22. 4. 2014
9
Tmavomodrý svět
(2001)
22. 4. 2014
8.5
Tajnosti
(2007)
22. 4. 2014
7.5
Sedm psychopatů
(2012)
22. 4. 2014
7.5
Rafťáci
(2006)
22. 4. 2014
7
Purpurové řeky
(2000)
22. 4. 2014
8.5
Půlnoc v Paříži
(2011)
22. 4. 2014
8.5
Pretty Woman
(1990)
22. 4. 2014
8
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
22. 4. 2014
8.5
Podfukáři
(2013)
22. 4. 2014
8
Po přečtení spalte
(2008)
22. 4. 2014
8
Ples příšer
(2001)
22. 4. 2014
8
Pád Bílého domu
(2013)
22. 4. 2014
7
P.S. Miluji Tě
(2007)
22. 4. 2014
8
Nic nás nerozdělí
(2012)
22. 4. 2014
8
Nevěsta na útěku
(1999)
22. 4. 2014
6.5
Nepřítel státu
(1998)
22. 4. 2014
8.5
Matrix
(1999)
22. 4. 2014
8.5
1
2
3