Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jindyna
Jindřiška Černohorská
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
290
Od nejnovějších
Sněhulák
(2017)
11. 3. 2018
2
Tvář vody
(2017)
11. 3. 2018
5
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
11. 3. 2018
9
V hlavě
(2015)
31. 1. 2016
8.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
14. 11. 2015
7.5
Thor: Temný svět
(2013)
14. 11. 2015
6.5
Kronika
(2012)
14. 11. 2015
7
Ledová archa
(2013)
14. 11. 2015
8
Jurský svět
(2015)
14. 11. 2015
6.5
Ex Machina
(2014)
14. 11. 2015
7
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
14. 11. 2015
7.5
Velká šestka
(2014)
14. 11. 2015
7.5
Hellboy 2: Zlatá armáda
(2008)
14. 11. 2015
9
Iron Man 3
(2013)
14. 11. 2015
7
Sunshine
(2007)
14. 11. 2015
7.5
Zdrojový kód
(2011)
14. 11. 2015
6.5
Monstrum
(2008)
14. 11. 2015
7
Pan Nikdo
(2009)
14. 11. 2015
7.5
Úsvit planety opic
(2014)
14. 11. 2015
8.5
Ona
(2013)
14. 11. 2015
4
Zrození Planety opic
(2011)
14. 11. 2015
8.5
Melancholie
(2011)
14. 11. 2015
6
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
14. 11. 2015
7.5
Strážci Galaxie
(2014)
14. 11. 2015
8
Mlha
(2007)
14. 11. 2015
8
Avengers
(2012)
14. 11. 2015
7.5
Na hraně zítřka
(2014)
14. 11. 2015
8.5
District 9
(2009)
14. 11. 2015
7.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
14. 11. 2015
8
Gravitace
(2013)
14. 11. 2015
8.5
Potomci lidí
(2006)
14. 11. 2015
8
Zmizelá
(2014)
26. 12. 2014
9.5
Rob Roy
(1995)
23. 12. 2014
7
Bídníci
(1998)
23. 12. 2014
7.5
Misie
(1986)
23. 12. 2014
7.5
Zámek hrůzy
(1999)
23. 12. 2014
5.5
Gangy New Yorku
(2002)
23. 12. 2014
7.5
Kinsey
(2004)
23. 12. 2014
7.5
Všechny cesty vedou do hrobu
(2014)
23. 12. 2014
6.5
NON-STOP
(2014)
23. 12. 2014
7
1
5
6
7
8