Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
lenka-staudova
Lenka Štaudová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
225
Od nejnovějších
Láska na špičkách
(2021)
18. 3. 2023
3
Bing
(2014)
23. 2. 2022
8
Zrodila se hvězda
(2018)
3. 12. 2021
9
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
(2021)
5. 9. 2021
10
Složka 64
(2018)
26. 5. 2021
10
Chlap na střídačku
(2020)
26. 5. 2021
8
50 odstínů vášně
(2015)
26. 5. 2021
3.5
365 dní
(2020)
26. 5. 2021
10
Příliš osobní známost
(2020)
31. 10. 2020
8.5
Slunce je také hvězda
(2019)
31. 10. 2020
6
Ženská na vrcholu
(2019)
31. 10. 2020
5
Ženy v běhu
(2019)
31. 10. 2020
10
Přes prsty
(2019)
31. 10. 2020
7
Na vlásku
(2010)
31. 10. 2020
10
To poslední, co chtěl
(2019)
31. 10. 2020
2
Příběh vražedkyně
(2013)
5. 11. 2019
10
Poslední aristokratka
(2019)
28. 10. 2019
8
Cizinec ve vlaku
(2017)
22. 10. 2019
8
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
22. 10. 2019
7.5
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
(2018)
22. 10. 2019
1
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
22. 10. 2019
6
Všichni to vědí
(2018)
22. 10. 2019
3.5
Noční hra
(2018)
16. 6. 2018
9
Trojí život
(2018)
16. 6. 2018
7.5
Orel Deváté legie
(2011)
13. 2. 2017
6.5
Americká reportérka
(2016)
13. 2. 2017
7.5
Pasažéři
(2016)
13. 2. 2017
9
Dívka ve vlaku
(2016)
3. 2. 2017
8.5
Chladnokrevný
(2012)
3. 2. 2017
9
Jak se zbavit nevěsty
(2016)
3. 2. 2017
5.5
SEZN@MKA
(2016)
3. 2. 2017
6
Zúčtování
(2016)
3. 2. 2017
8.5
Ďábelská svůdnost
(2006)
25. 1. 2017
4.5
Lída Baarová
(2016)
25. 1. 2017
9
Anděl Páně 2
(2016)
25. 1. 2017
9
Bezva ženská na krku
(2016)
25. 1. 2017
9
Bezpečný přístav
(2013)
20. 10. 2016
9
Provinění
(2016)
20. 9. 2016
9
Suburra
(2015)
17. 9. 2016
6.5
Odpojit
(2012)
16. 9. 2016
10
Načíst další
1
2
3
4
5
6