Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Sayler
Daniel
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
68
Od nejnovějších
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
13. 3. 2013
9.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
13. 3. 2013
9.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
13. 3. 2013
9.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
13. 3. 2013
10
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
9. 3. 2013
8.5
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
9. 3. 2013
7.5
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
9. 3. 2013
10
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
9. 3. 2013
8
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
9. 3. 2013
9.5
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
9. 3. 2013
10
Hřbitov domácích zvířátek 2
(1992)
9. 3. 2013
10
Underworld: Evolution
(2006)
9. 3. 2013
5.5
Underworld: Probuzení
(2012)
9. 3. 2013
8.5
Stalo se
(2008)
6. 3. 2013
8
Kiss Kiss Bang Bang
(2005)
6. 3. 2013
0
Top Gear
(1978)
6. 3. 2013
0
Kronika
(2012)
6. 3. 2013
0
Lovec démonů
(2001)
6. 3. 2013
0
Donnie Darko
(2001)
6. 3. 2013
1.5
Předtucha
(2007)
6. 3. 2013
0
Resident Evil: Odveta
(2012)
6. 3. 2013
8.5
Prometheus
(2012)
6. 3. 2013
6.5
Neznámý
(2011)
6. 3. 2013
8
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
6. 3. 2013
2.5
Stmívání
(2008)
6. 3. 2013
6
Twilight sága: Nový měsíc
(2009)
6. 3. 2013
4.5
Star Trek
(2009)
6. 3. 2013
9.5
Amazing Spider-Man
(2012)
6. 3. 2013
9.5
Spider-Man
(2002)
6. 3. 2013
9
Spider-Man 3
(2007)
6. 3. 2013
8.5
Spider-Man 2
(2004)
6. 3. 2013
9
Hvězdná brána
(1997)
6. 3. 2013
9.5
Hvězdná brána
(1994)
6. 3. 2013
7
Hvězdná brána: Návrat
(2008)
6. 3. 2013
8
Nádherné bytosti
(2013)
6. 3. 2013
5
Scary Movie 3
(2003)
5. 3. 2013
9
Scary Movie 2
(2001)
5. 3. 2013
6
Scary Movie – Děsnej biják
(2000)
5. 3. 2013
9.5
Kobra 11 č. 7 - Na život a na smrt
(2007)
5. 3. 2013
6
Kobra 11
(1996)
5. 3. 2013
8.5
Načíst další
1
2