Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
k.skodakova
Kateřina Škodáková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
18
Od nejnovějších
Čarovný les
(2014)
13. 12. 2015
5.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
13. 12. 2015
7.5
Sedmero krkavců
(2015)
13. 12. 2015
9.5
Město 44
(2014)
13. 12. 2015
8.5
Rezistence
(2015)
13. 12. 2015
9
Vybíjená
(2015)
13. 12. 2015
4
Chappie
(2015)
13. 12. 2015
9
Americký sniper
(2014)
13. 12. 2015
10
Jupiter vychází
(2015)
13. 12. 2015
8
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
13. 12. 2015
5
Spectre
(2015)
13. 12. 2015
9
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
13. 8. 2015
9
Mimoni
(2015)
13. 8. 2015
9
V hlavě
(2015)
13. 8. 2015
10
Hvězdy nám nepřály
(2014)
30. 1. 2015
6.5
Na hraně zítřka
(2014)
30. 1. 2015
8.5
Kód Enigmy
(2014)
30. 1. 2015
10
Bella Martha
(2001)
30. 1. 2015
3.5