Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
wiecej
Pavel Žirko
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 041
Od nejnovějších
Cestující
(2008)
25. 9. 2022
6
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
25. 9. 2022
5
Star Trek: Do neznáma
(2016)
25. 9. 2022
6.5
Tygří železnice
(2016)
25. 9. 2022
5
Warcraft: První střet
(2016)
25. 9. 2022
7.5
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
25. 9. 2022
7.5
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
14. 7. 2017
8
Logan: Wolverine
(2017)
14. 7. 2017
10
Spojenci
(2016)
14. 7. 2017
4
Strážci Galaxie 2
(2017)
9. 7. 2017
9
Četa
(1986)
9. 7. 2017
9
Fontána
(2006)
8. 5. 2017
3.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
8. 5. 2017
7.5
Správní chlapi
(2016)
8. 5. 2017
7.5
Godzilla
(2014)
8. 5. 2017
7.5
John Wick
(2014)
22. 5. 2016
7.5
Sirotek
(2009)
22. 5. 2016
7
Univerzita pro příšerky
(2013)
22. 5. 2016
7
Úsvit planety opic
(2014)
22. 5. 2016
7
Croodsovi
(2013)
22. 5. 2016
7
Osm hrozných
(2015)
22. 5. 2016
7.5
Ledové království
(2013)
22. 5. 2016
6.5
Fakjů pane učiteli
(2013)
22. 5. 2016
7.5
Hačikó - Příběh psa
(2009)
22. 5. 2016
7
Zmizení
(2013)
22. 5. 2016
9
Vlk z Wall Street
(2013)
22. 5. 2016
9
Zmizelá
(2014)
22. 5. 2016
8
Smrtonosná zbraň 3
(1992)
19. 5. 2016
6.5
Smrtonosná past 3
(1995)
19. 5. 2016
6.5
Krvavý Bangkok
(2014)
19. 5. 2016
7.5
Šílený Max 2 - Bojovník silnic
(1981)
19. 5. 2016
8.5
Sejmout zabijáka
(2011)
19. 5. 2016
5.5
Sabotáž
(2014)
19. 5. 2016
6
Rychle a zběsile 2
(2003)
19. 5. 2016
6
Rudá planeta
(2000)
19. 5. 2016
4.5
Rallye smrti 2
(2010)
19. 5. 2016
6
Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
(2004)
19. 5. 2016
5
Povolení zabíjet
(1989)
19. 5. 2016
6.5
Poslední zůstává
(1996)
19. 5. 2016
6.5
Police Story 2013
(2013)
19. 5. 2016
7
Načíst další
1
23
24
25
27