Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Catherine
Lucie Staňková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
385
Od nejnovějších
Motýlek
(1973)
8. 9. 2013
6
Uprchlík
(1993)
8. 9. 2013
5.5
Kult hákového kříže
(1998)
8. 9. 2013
6
Nespoutaný Django
(2012)
8. 9. 2013
5.5
Rocky
(1976)
8. 9. 2013
6.5
Ostře sledované vlaky
(1966)
8. 9. 2013
6.5
Morgiana
(1972)
8. 9. 2013
5
Bohouš
(1968)
8. 9. 2013
5.5
Pane, vy jste vdova!
(1970)
8. 9. 2013
4.5
Adéla ještě nevečeřela
(1978)
8. 9. 2013
5.5
Stalker
(1979)
8. 9. 2013
6.5
Ducháček to zařídí
(1938)
8. 9. 2013
4.5
Ztracenci
(1956)
8. 9. 2013
5
Byl jednou jeden král...
(1954)
8. 9. 2013
6
Poslední mohykán
(1947)
8. 9. 2013
5.5
Ecce Homo Homolka
(1969)
8. 9. 2013
4.5
Síla lidskosti - Nicholas Winton
(2001)
8. 9. 2013
5
Mechanický pomeranč
(1971)
8. 9. 2013
6
Tajemství hradu v Karpatech
(1981)
8. 9. 2013
5.5
Kmotr II
(1974)
8. 9. 2013
5.5
Vetřelci
(1986)
8. 9. 2013
6
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
8. 9. 2013
5.5
Tenkrát v Americe
(1984)
8. 9. 2013
5.5
Sedm statečných
(1960)
8. 9. 2013
6.5
Kladivo na čarodějnice
(1970)
8. 9. 2013
5
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
8. 9. 2013
6.5
Postřižiny
(1981)
8. 9. 2013
5.5
Jája a Pája
(1987)
8. 9. 2013
5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
8. 9. 2013
5
Život je krásný
(1997)
8. 9. 2013
6
Slavnosti sněženek
(1983)
8. 9. 2013
5
Sloní muž
(1980)
8. 9. 2013
6
Memento
(2000)
8. 9. 2013
5.5
Město bohů
(2002)
8. 9. 2013
6
Škola základ života
(1938)
8. 9. 2013
5.5
Zjizvená tvář
(1983)
8. 9. 2013
6
Život Briana
(1979)
8. 9. 2013
6.5
Kmotr 1, 2, 3 (video film)
(1992)
8. 9. 2013
6.5
Nedotknutelní
(2011)
8. 9. 2013
6
Mlčení jehňátek
(1991)
8. 9. 2013
6.5
Načíst další
1
2
3
4
10