Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
surowka
PAVEL surowka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
113
Od nejnovějších
Tolkien
(2019)
5. 1. 2020
6.5
Konference ve Wannsee
(2001)
1. 8. 2019
9
Mission: Impossible - Fallout
(2018)
25. 3. 2019
8
Solo: Star Wars Story
(2018)
4. 3. 2019
6
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
21. 1. 2019
7.5
Pacific Rim: Povstání
(2018)
22. 12. 2018
1
Ducháček to zařídí
(1938)
23. 7. 2018
10
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
12. 2. 2018
0.5
Krotitelé duchů
(2016)
10. 4. 2017
5.5
Deadpool
(2016)
30. 1. 2017
7
Star Trek: Do neznáma
(2016)
21. 8. 2016
9.5
Pan Holmes
(2015)
20. 4. 2016
6.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
13. 3. 2016
8
Poslední mohykán
(1947)
6. 3. 2016
8
13. revír
(1946)
6. 3. 2016
5.5
Katakomby
(1940)
6. 3. 2016
8.5
Cesta do hlubin študákovy duše
(1939)
6. 3. 2016
10
Kristian
(1939)
6. 3. 2016
9.5
U pokladny stál...
(1939)
6. 3. 2016
9
Byl jednou jeden král...
(1954)
22. 1. 2016
10
Šíleně smutná princezna
(1968)
22. 1. 2016
9
Poslušně hlásím
(1958)
22. 1. 2016
8.5
Hostinec „U kamenného stolu“
(1948)
22. 1. 2016
8
Císařův pekař - Pekařův císař
(1951)
22. 1. 2016
10
Kingsman: Tajná služba
(2014)
11. 1. 2016
9.5
Birdman
(2014)
28. 12. 2015
5.5
Ant-Man
(2015)
6. 12. 2015
8.5
Abraham Lincoln: Lovec upírů
(2012)
2. 11. 2015
0.5
Jurský svět
(2015)
11. 10. 2015
9
Avengers: Age of Ultron
(2015)
10. 10. 2015
6.5
John Wick
(2014)
9. 8. 2015
6
Dredd
(2012)
5. 8. 2015
5.5
Na hraně zítřka
(2014)
27. 7. 2015
8
300: Vzestup říše
(2014)
2. 7. 2015
7.5
Ghost Rider 2
(2011)
21. 6. 2015
0
Muž v ohni
(2004)
30. 5. 2015
8
Tenkrát na Západě
(1968)
30. 5. 2015
10
Pot a krev
(2013)
30. 5. 2015
4.5
Poslední skotský král
(2006)
23. 5. 2015
8.5
Underworld: Probuzení
(2012)
19. 5. 2015
5.5
1
2
3