Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jirulka
Jiřina Kummerová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
152
Od nejnovějších
Šmoulové 2
(2013)
27. 12. 2013
7.5
Ptačí úlet
(2013)
12. 11. 2013
7
Rytíři ze Šanghaje
(2003)
21. 5. 2013
6.5
Božská relikvie
(1986)
21. 5. 2013
5.5
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
21. 5. 2013
9
Proroctví
(2009)
21. 5. 2013
6
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
21. 5. 2013
9
Jak vytrhnout velrybě stoličku
(1977)
21. 5. 2013
8.5
Prázdniny pro psa
(1980)
21. 5. 2013
6.5
Jarní úklid s.r.o.
(2008)
21. 5. 2013
6.5
Kurýr 3
(2008)
6. 2. 2013
7
Ve jménu krále
(2007)
6. 2. 2013
6
Boj
(2007)
6. 2. 2013
6
Růžový panter
(2006)
6. 2. 2013
8.5
Zastav a nepřežiješ
(2006)
6. 2. 2013
9
Kurýr 2
(2005)
6. 2. 2013
9
Chaos
(2005)
6. 2. 2013
6.5
Revolver
(2005)
6. 2. 2013
5.5
Loupež po italsku
(2003)
6. 2. 2013
6
Cellular
(2004)
6. 2. 2013
6.5
Collateral
(2004)
6. 2. 2013
7.5
Kurýr
(2002)
6. 2. 2013
9.5
Podfu(c)k
(2000)
6. 2. 2013
8
Sbal prachy a vypadni
(1998)
6. 2. 2013
6
Temné stíny
(2012)
6. 2. 2013
8.5
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
6. 2. 2013
6
Rumový deník
(2011)
6. 2. 2013
5.5
Alenka v říši divů
(2010)
6. 2. 2013
7
Cizinec
(2010)
6. 2. 2013
5
Veřejní nepřátelé
(2009)
6. 2. 2013
7
Imaginarium dr. Parnasse
(2009)
6. 2. 2013
8.5
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
6. 2. 2013
9.5
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
6. 2. 2013
9
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
6. 2. 2013
9.5
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
6. 2. 2013
8.5
Tajemné okno
(2004)
6. 2. 2013
7.5
Hledání Země Nezemě
(2004)
6. 2. 2013
8.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
6. 2. 2013
9.5
Z pekla
(2001)
6. 2. 2013
6
Kokain
(2001)
6. 2. 2013
6
Načíst další
1
2
3
4