Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
davidfr
David Franke
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
224
Od nejnovějších
Něžný barbar
(1989)
1. 4. 2024
10
Metoda Markovič: Hojer
(2024)
4. 3. 2024
9
Operation Finale
(2018)
4. 3. 2024
8
Svůdná krása
(1996)
22. 1. 2024
10
Lotrando a Zubejda
(1997)
26. 12. 2023
10
Betlémské světlo
(2022)
19. 3. 2022
8
Andělé všedního dne
(2014)
23. 11. 2021
8
Babylon Berlín
(2017)
27. 5. 2021
10
Staříci
(2019)
28. 12. 2020
8
Hra o trůny
(2011)
15. 12. 2020
8
Dlouhé dopoledne
(1969)
23. 2. 2020
10
Past
(2020)
16. 2. 2020
6
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina
(1994)
20. 1. 2020
10
Bez vědomí
(2019)
11. 1. 2020
10
S tebou mě baví svět
(1982)
28. 12. 2019
8
Čertí brko
(2018)
25. 12. 2019
8
Černobyl
(2019)
17. 6. 2019
10
Svět pod hlavou
(2017)
3. 4. 2019
10
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
25. 12. 2018
10
Kouzelník Žito
(2018)
24. 12. 2018
0
Tři bratři
(2014)
24. 12. 2018
10
Ucho
(1970)
6. 5. 2018
10
Sedím na konári a je mi dobre
(1989)
30. 4. 2018
10
Po strništi bos
(2017)
13. 9. 2017
8
Teorie velkého třesku
(2007)
11. 2. 2017
10
Díra u Hanušovic
(2014)
4. 8. 2014
10
Atlas mraků
(2012)
17. 1. 2013
10
Hop nebo trop
(2005)
19. 8. 2011
6
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
19. 8. 2011
10
Rain Man
(1988)
19. 8. 2011
8
Rebelové
(2001)
19. 8. 2011
6
Prázdniny v Římě
(1953)
19. 8. 2011
10
Svatba jako řemen
(1967)
19. 8. 2011
10
Někdo to rád horké
(1959)
19. 8. 2011
10
Saturnin
(1994)
19. 8. 2011
6
Tenkrát na Západě
(1968)
19. 8. 2011
10
Vyšší princip
(1960)
19. 8. 2011
10
O věcech nadpřirozených
(1958)
19. 8. 2011
8
Mňága - Happy end
(1996)
19. 8. 2011
10
Obchod na korze
(1965)
19. 8. 2011
10
1
2
3
4
5
6