Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jaros71
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
34
Od nejnovějších
Kořist
(2019)
19. 10. 2024
6
Rolničky, kam se podíváš
(1996)
5. 10. 2024
10
Gravitace
(2013)
14. 8. 2024
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
1. 5. 2024
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
1. 5. 2024
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
1. 5. 2024
10
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
1. 5. 2024
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
1. 5. 2024
10
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
1. 5. 2024
10
Návrat do budoucnosti III
(1990)
1. 5. 2024
10
Návrat do budoucnosti II
(1989)
1. 5. 2024
10
Návrat do budoucnosti
(1985)
1. 5. 2024
10
Top Gun: Maverick
(2022)
1. 5. 2024
10
Top Gun
(1986)
1. 5. 2024
10
Terminál
(2004)
1. 5. 2024
10
Terminátor: Temný osud
(2019)
1. 5. 2024
10
Terminátor
(1984)
1. 5. 2024
10
Oppenheimer
(2023)
1. 5. 2024
5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
1. 5. 2024
10
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
1. 5. 2024
10
Predátor
(1987)
1. 5. 2024
10
Koule
(1998)
1. 5. 2024
9
Ztracený svět: Jurský park
(1997)
1. 5. 2024
10
Hlubina
(2002)
1. 5. 2024
9
Upír z Feratu
(1982)
1. 5. 2024
10
Vetřelec: Covenant
(2017)
1. 5. 2024
10
Vetřelec: Vzkříšení
(1997)
1. 5. 2024
10
Predátor 2
(1990)
1. 5. 2024
10
Predátoři
(2010)
1. 5. 2024
10
Prometheus
(2012)
1. 5. 2024
10
Já, legenda
(2007)
1. 5. 2024
10
Vetřelci
(1986)
1. 5. 2024
10
Vetřelec
(1979)
1. 5. 2024
10
Krvavý sport
(1988)
6. 11. 2023
10