Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
MakyCZ
Jan Makovský
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
49
Od nejnovějších
Gomora
(2014)
12. 11. 2024
9
Tučňák
(2024)
8. 10. 2024
9
Deo Eiteu Syo
(2024)
14. 6. 2024
7
Osm hrozných
(2015)
25. 5. 2024
8
Ctihodný občan
(2009)
5. 5. 2024
8
Fallout
(2024)
1. 5. 2024
9
Čmuchalové
(2023)
5. 4. 2024
7
Yellowstone
(2018)
1. 4. 2024
8
Upgrade
(2018)
31. 3. 2024
9
Oppenheimer
(2023)
24. 3. 2024
8
Interstellar
(2014)
9. 3. 2024
9
Banda
(2019)
5. 3. 2024
9
Narcos
(2015)
5. 3. 2024
9
Černobyl
(2019)
5. 3. 2024
9
Perníkový táta
(2008)
5. 3. 2024
7
Duna: Část druhá
(2024)
5. 3. 2024
9
Duna
(2021)
5. 3. 2024
7
Gladiátor
(2000)
5. 3. 2024
9
The Batman
(2022)
5. 3. 2024
9
S čerty nejsou žerty
(1985)
5. 3. 2024
9
Nedotknutelní
(2011)
5. 3. 2024
9
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
5. 3. 2024
9
Spider-Man: Napříč paralelními světy
(2023)
5. 3. 2024
9
Invalida
(2023)
17. 1. 2024
7
Řím
(2005)
15. 1. 2024
8
Casino
(1995)
13. 1. 2024
8
Logan: Wolverine
(2017)
14. 12. 2023
9
X-Men: Dark Phoenix
(2019)
14. 12. 2023
5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
14. 12. 2023
7
X-Men: První třída
(2011)
14. 12. 2023
8
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
14. 12. 2023
9
Jako v bavlnce
(2020)
10. 12. 2023
7
Hra o trůny
(2011)
10. 12. 2023
10
Mafiáni
(1990)
10. 12. 2023
9
Hanebný pancharti
(2009)
10. 12. 2023
8
Nespoutaný Django
(2012)
10. 12. 2023
9
Joker
(2019)
10. 12. 2023
8
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
10. 12. 2023
8
Klaus
(2019)
10. 12. 2023
9
Kocour v botách: Poslední přání
(2022)
10. 12. 2023
8
1
2